Vouchery a slevy u vydavatelů 2024

MU má prostřednictvím Národního centra pro EIZ CzechELib uzavřeny smlouvy s vybranými vydavateli.

Podmínky využití
    • Výzkumný článek bude publikován a odveden do RIVu pod afiliací Masarykovy univerzity
    • Hlavní resp. korespondenční autor je z MU, s uvedenou afilací MU
    • STM obory: omezení na kvartil Q1-Q2 dle WoS (pokud není časopis ve WoS v uvedených kvartilech, použije se pro určení kvartilu Scopus), posuzováno podle Article Influence Score / Scimago Journal Rank
    • HSS obory: omezení na kvartil Q1–Q3 dle WoS (pokud není časopis ve WoS v uvedených kvartilech, použije se pro určení kvartilu Scopus), posuzováno podle Article Influence Score / Scimago Journal Rank)
    • Výjimka platí u vydavatele Taylor and Francis pro HSS i STM obory: Tokeny mohou být přiděleny pouze článkům v časopisech kvartilu Q1-Q2 dle WoS, posuzováno podle Article Influence Score. Pokud časopis není ve WoS, bere se v úvahu Scopus v rozmezí kvartilů Q1-Q2.
    • Článek nemá zajištěno financování poplatku APC z jiných zdrojů, např. z grantu či prostředků Vašeho pracoviště
  • Tokeny jsou přidělovány dle pravidla "First come first served"
  • Token je přidělen po přijetí článku vydavatelem
  • Správci dashboardů nasmlouvaných vydavatelů jsou zaměstnanci Oddělení Open Science Ústavu výpočetní techniky MU, kontakt: openaccess@space.muni.cz

Association for Computing Machinery - University of South Florida | LinkedIn
ASSOCIATION FOR COMPUTING MACHINERY

AMERICAN CHEMICAL SOCIETY

CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS

DE GRUYTER

EMERALD PUBLISHING

KARGER

OXFORD UNIVERSITY PRESS

ROYAL SOCIETY OF CHEMISTRY

SAGE PUBLISHING

SPRINGER

TAYLOR AND FRANCIS

WILEY

LIPPINCOTT WILLIAMS & WILKINS

• Smlouva se připravuje, možnosti čerpání budou upřesněny.

V případě zájmu využití voucheru nás kontaktujte na: openaccess@space.muni.cz